Ko apmeklēt Londonā

Anglijas galvaspilsēta ir viens no pasaules populārākajiem tūrisma galamērķiem, un tajā atrodas daudzas ievērojamas tūristu apskates vietas. Katru gadu tā piesaista vairāk nekā 10 miljonus ārvalstu apmeklētāju, padarot to par vienu no vadošajām valstīm starptautisko apmeklējumu ziņā. Ja vēlaties tuvākajā laikā doties uz Londonu, tad aplūkojiet mūsu rakstā dažus no iecienītākajiem tūrisma objektiem.

Warner Bros. Studio Tour- Harija Potera muzejs

Ja jūs esat slavenā divdesmit pirmā gadsimta burvja cienītājs, jūs pārzināt visas stāsta daļas, un nebaidāties ar aizvērtām acīm likt roku Bertie Bott saldo pārsteigumu somā, tad Harija Potera muzejs Warner Bros Studio Tour London ir vieta, kuru jums noteikti ir jāapmeklē. Šis unikālais ceļojums ļaus jums redzēt visu laiku populārākās filmu sēriju ainas, ļaujot jums apskatīt skaistākos filmas uzņemšanā izmantotos kostīmus un aksesuārus. Tāpat arī būs iespēja redzēt filmēšanas aizkulišu kuriozus un prieks atklāt, kā tika veikti daži no visvairāk iespaidīgajiem filmas specefektiem. Pieredze, kuru nevajadzētu laist garām, ja jūs bijāt iemīļojis filmas sērijas.

Starp daudziem pārsteigumiem, jūs varat tāpat arī atklāt Lielo Zāli, kurā maltītes ieturēja Harijs, Hermione, Rons un citi Hogwartas studenti. Apmeklējiet Dumbledora biroju un baudiet viņa Grimoira un citu burvju priekšmetu kolekciju. Dodieties uz Diagona aleju un uzņemiet attēlus ar sevi blakus skaistiem veikaliņiem, piemēram, Olivandera maiznīcai, Fleury un Bott grāmatnīcai vai Gringota Bankai. Kā arī atklājiet daudzas citas ikoniskas vietas no filmas, piemēram, Grifindora kopējo istabu, zēnu kopmītnes, Hagrida kabīni vai profesores Ambridžas biroju Maģijas ministrijā.

Šī muzeja apmeklējums gan nav ļoti lēts, jo ieejas biļetes sasniedz teju 90 anglijas mārciņas, bet tas nav bijis šķērslis muzejam piesaistīt desmitiem tūkstošu apmeklētāju.

Bekingemas pils

Jūs nevarat doties ceļojumā uz Londonu, neiedomājoties par Karalienes mitekļa apmeklējumu. Pilī jums ir iespēja apskatīt Karalisko mākslas darbu kolekciju. Ja jūs apmeklējat Anglijas galvaspilsētu no februāra līdz novembrim, jūs varat arī iepazīties ar Karalienes karietēm un oficiālajām sanāksmju zālēm, kuras dekorētas ar daudziem slavenu mākslinieku darbiem, piemēram, Rembrantu vai Rubensu. Un nepalaidiet garām slaveno karalisko gvardi, kuru noteikti ir vērts apskatīt.

Cena vienai personai ir sākot no £ 13.50 līdz £ 24,00. Salīdzinoši izdevīga vieta, kur atpūsties.

Londonas tornis

Neskatoties uz to, ka šai vietai ir bijusi liela saikne ar spīdzināšanu un nāvi, jūs varat atklāt stāstu par karalisko pili, kas apvienota ar īpaši lielu cietoksni. Vai jūs zinājāt, ka Londonas tornī tika izvietoti arī daudz dzīvnieku? Dodieties ekspedīcijā, lai uzzinātu vairāk par šiem noslēpumainajiem dzīvniekiem, kuri padarīja šo torni par pirmo Londonas Zooloģisko dārzu. Apskatiet karaliskās dārglietas kopā ar autentisku torņa sargu, klausoties asiņainās leģendas, kas likušas cietokšņa sienām trīcēt.

Cena vienai personai ir sākot no £ 12.70 līdz £ 26.80

Tiso kundzes Vaska figūru muzejs

Ar vairāk nekā 14 dažādām zonām, Tiso muzejs apvieno šarmu, spožumu un vēsturi ar vairāk nekā 300 augstas kvalitātes vaska skulptūrām.

Ja jūs vienmēr esat sapņojis doties uz sarkano paklāju ar Džoniju Depu, vai nofotogrāfēties kopā ar Deividu Bekhemu vai Andželīnu Džolliju, tad šī ir vienīgā vieta, kur to varat izdarīt vienuviet! Pozējiet blakus Karalienei, Viljamam un Keitai nodaļā, kurā atrodas karaliskās figūras.

Jūs arī uzzināsiet, kā tieši figūras tiek veidotas, un milzīgo darba apjomu, kas nepieciešams, lai šos veidolus izveidotu gandrīz tikpat īstus kā dzīvē.

Ieejas biļetes cena svārstās no £ 24,00 līdz £ 31.00.